Пророцтво з булатного леза: жінка буде президентом?!

Універсальна газета

 

ec18c-madjly-b_1Містика завжди поруч. Особливо у житті журналістів, що пишуть на історичні теми. Повз нас проходить гігантський масив неймовірної інформації, не дуже зрозумілий звичайному читачу.

Якщо у все те заглиблюватися, намагатися розшифрувати, пояснити – починається чіткий психологічний надлом. Тому ми намагаємося ставитися до дивних фактів з гумором і легким професійним цинізмом. Написали – пішли далі…

Однак, деякі факти наздоганяють і через багато років. Існує досить велика група людей, яка збирає різноманітні пророцтва, історії, фотографії, розповіді, артефакти, все те аналізує і намагається змоделювати майбутнє України. Перш за все, їх цікавлять потенційні лідери. Бо ситуація у нашій країні чітко залежить від рішень того, хто з булавою.

Приємно, що ті люди, імен яких я на жаль, не знаю, “запеленгували” мене ще 2008 року, і з тих часів уважно слідкують за тим, що я пишу.

Раптово вони виходять на мене дистанційно, з настійливим проханням допомогти знайти власника булатного ножа з дивним малюнком, або дати…

View original post Ще 807 слів

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s