Если бы на Майдане мы знали, благодаря кому окажемся в нынешнем положении, повесили бы Порошенко и Яценюка за яйца, – Мочанов

23201439__large

 
Активісти на Євромайдані спочатку поставили неправильну мету – прибрати Януковича. Це був перший крок, але аж ніяк не головна мета протесту.

Через два роки після Майдану “феодалізм” в Україні лише посилився. Про це виданнюГордонрозповів український волонтер, блогер і автогонщик Олексій Мочанов, зазначаютьПатріоти України.

“Проблема Майдану була в тому, що активісти спочатку поставили неправильну мету – прибрати Януковича. Це перший крок, але ніяк не головна мета протесту.

У підсумку як тільки пахан звалив, люди розслабилися, не повіривши, що все-таки змогли викорчувати таку гидоту. У цей час інші, які набили руку в підкилимних політичних іграх, вже розподіляли міністерські портфелі і депутатські місця”, – сказав Мочанов.

Блогер наполягає, що через два роки після перемоги Майдану “феодальна система в країні лише посилилася”.

“На Майдані було дві категорії людей: одних не влаштовувала система, а інших – що в цій системі немає їх прізвищ. Перші, зваливши Януковича, зупинилися, тому що у них не було готового плану подальших дій.

Зате другі чудово скористалися результатами революції. На жаль, при Порошенкові феодальна система в країні лише посилилася.

Але якби два роки тому ми на Майдані знали, завдяки кому опинимося в нинішньому становищі, повісили б Порошенка і Яценюка за яйця на ліхтарних стовпах”, – заявив Мочанов.

Волонтер наполягає, що замість третього Майдану в Україні почнуться локальні протести, погасити які владі буде дуже важко.

“Не думаю, що зараз можливий третій Майдан, навпаки: будуть тисячі локальних протестів по всій країні. Люди будуть збиратися біля кожного суду, прокуратури, мєнтовки, місцевих рад, і у влади не вистачить суперполків, щоб погасити протест.

Треба до кожного донести: Конституція – це не просто державне свято, коли можна побухати, а написаний кров’ю суспільний договір, порушення якого загрожує дуже серйозними наслідками”, – зазначив Мочанов.

Джерело : Патріоти України

Advertisements

9 thoughts on “Если бы на Майдане мы знали, благодаря кому окажемся в нынешнем положении, повесили бы Порошенко и Яценюка за яйца, – Мочанов

 1. Зовнішньополітична, економічна і соціальна ситуація в Україні дійшла до критичної відмітки. Наші західні союзники зрозуміли, що при нинішньому керівництві в Україні, коли державу розкрадають державні чиновники і немає ніякого правового супротиву корупціонерам і є реальна угроза – окупація Росією України. Тому вони готовлять вести війська з Заходу, а з Сходу прийдуть москалі і ці ворожі дві сторони розділять на дві частини Україну. Окупація України буде з двох сторін і українці будуть чинити опір і західним і східним окупантам однаково.
  І тоді для зачистки території від тубільного населення буде задіяна авіація інші види озброєння. Буде задіяний Югославський варіант. Буде знищено не менше 50% українського населення. Кожен українець вже на своїй шкурі відчув, до якої катастрофи в державі може привести керівництво яке складається з жидомасонів, корупціонерів і оліхаргів.
  Щоб до цього не дійшло – що потрібно зробити.
  Всім національно-патріотичним силам негайно потрібно піднятися на повстання і скинути нинішнє керівництво державою,
  Назначити тимчасову ЧК чрезвичайну комісію яка буде керувати державою і проводити необхідні реформи в державі.
  Ввести в військовий стан в державі, а також підняти в бойову готовність всі види силових структур.
  Розпустити і припинити діяльність всіх політичних партій.
  Закрити кордон по всьому периметрі держави – нікого не випускати крім закордонних дипломатичних місій.
  Ввести на території України смертну кару за державну зраду, за нанесення державі збитків на 1 мільйон гривнів і більше.
  Провести арешти президентської адміністрації, депутатів верховної ради, кабміна, керівників силових структур,всіх корупціонерів, закрити діяльність всіх банків.
  Розпустити всю суддівську систему і прокуратуру, а замість цих структур тимчасово будуть працювати військово-польові суди і трибунали.
  Розпустити держадміністрацію і всі виконавчі функції передати вибраним народом – радам.
  Військкоматам срочно призвати на військову строкову службу всіх військовообязаних чоловіків і жінок які не проходили військову службу і не працюють на військових оборонних підприємствах – без винятку, на шість місяців прискореної бойової підготовки.
  Створити для добровольців українську ударну добровольчу армію визвольну УУДАВ. без встановленого ліміту численності особового складу (мільйон і більше) і командирами в цю армію нижнього командного составу призначати військовослужбовців які служать по контракту.
  Всю економіку України перевести працювати на війну в три зміни. Збільшити план виготовлення бойової техніки в десять і більше разів.
  В зоні бойових дій наказати військам відповідати артилерійським вогнем постріл на постріл і постійно відтісняти ворога від зайнятих ним позицій, ця норма поведінки буде примінятися поки наші заводи не востановять в десяти кратно випуск бойової техніки і серійно будемо випускати тактичну високоточну ракету з дальністю стрільби до 2000 кілометрів.
  Якщо українці піднімуться на повстання проти жидівського кримінального оліхаргічного клану, який нині керує нашою державою і веде Україну до знищення і після повалення цього режиму проведуть всі реформи які перечисленні в заповіті, ось тоді наша держава стане самою сильною і керівною в світі.

  Подобається

 2. да тут такая жесть , там война , там нет экономики , Тож не пойми как этим Шивой шестируким сделаться. Тож не комунизм ёбтель мобтель , никто за тебя думать не будет, но и страна общая , так что воровать не то что бы грех… , пацаны за что погибли? Что бы кто то за их спинами воровал?? Кто пацаны , а кто те воры!? Так что хер его знает.. ,пускай европа подождёт.,- А Торнадо надо оправдать. ,-Хоть плачь хоть танцуй.

  Подобається

 3. йошкин кот , весь наш двор в старом харькове знал в декабре 2013 чем кончится и чем дело успокоится : сразу после обливания горящим бензином 18 летних вв-шников и расправ над сотрудниками мвд.
  План! мистер Фикс , есть ли у вас план ? – план у них был и они его интенсивно курили … Наш харьковский дворик не видел януГовича или его оппонентов , мы видели дискриминационный договор о торговле с европой – те корни , которые стали причинами того , что мы сейчас имеем.

  Чаще медитируйте на фразой: “ЩЕДРЫЙ НЕМЕЦ” – и это поможет вам вернуться к реальности и увидеть пути выхода. Также вспомнить , что ежегодно в евросоюзе выливают миллионы литров молока и закапывают ковбасу и сыр….наминуточку !
  Следует так же осознать , что все войны имею экономическое основание: ДАТЬ РАБОТУ СВОИМ РАБОЧИМ , то есть забрать рабочие места по созданию большей добавленной стоимости у соседа, оставив ему первичную переработку сырья, на которой заработать невозможно.
  Польша начала заваоевание русских земель в средневековье в связи с укрупнением немецких городов, вызванных зарождением промышленного производства, и эти города требовали ЗЕРНО. “Магнаты” польши начали завоевание новых пахотных площадей к югу и востоку от польши для производства продуктов питания и их экспорта в германию – в средневековье платили золотом и серебром.

  Вподобано 1 особа

 4. Когда Гордон призывал прыгунов на майдан, ему и таким же кликушам типа Мустафы Найема, говорили люди, которые прочли текст договора с ЕС, что это колониальный договор и он приведёт к убийству укр. производства и в целом экономики страны. Им говорили, что фашистские лозунги Майдана порвут страну, что смена задницы на “золотом унитазе” ничего не улучшит. Но все они надеялись, что их вклад будет вознаграждён местом у бюджетного корыта, но мест на всех не хватило, да и корыто пустеет с каждым новым дебильным законом принимаемым в ВР, а зарабатывать в нищающей стране становится всё труднее. Вот и начинает прорываться вопли недооцененных заокеанскими хозяевами грантоедов-майдаунов.

  Подобається

 5. я бы на вашем месте проверил Авакова , чем он занимается.Что это за титушки по стране бегают , и кто их бос. Я ребята вижу чуть больше остальных , но Аваков и Аксёнов для меня на одно лицо , это и проблема. Я не вижу что происходит в Украине . Вы ребята импонируете перед властью. Вы считаете что вся власть от Бога , но вы не знаете ,что власть даётся тем кто в силах с ней совладать, и порой похуизм весомый аргумент. Правду хотите? Так она в том что Бог нас недолюбливает, хотя мир на нас держится. Все его дети , и он не выбирает, . Правда в том что этот мир есть чувства, и мы порой бываем агрессивны когда что то делается не так, ведь правда?!. И кто то в последнее время намеренно пытается вызвать агрессивные чувства, не правда ли? А Богу интересны только хорошие ,приятные чувства,-вот он И смотрит на всё что мы делаем по другому. Бадя простя ,как говорят цыгане , переводится Бог дурак. Так и есть , – Любовь глупа. Наш Бог Иисус Христос , Будда , пророк Мухамед . Конфуций если хотите ., но ни как не реальный Бог. Понимать нужно… Он велик , и я даже знаю его реальные размеры.

  Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s